Domů / O nás

O nás

Abychom Vám ušetřili čas, připravili jsme pro Vás podklad pro texty na Vašem budoucím internetovém obchodu fungujícím na oXyShopu Ready2Go. Administrace oXyShop Ready2Go je jednoduchá a rádi vám s ní poradíme. Tuto stránku změníte v Pro zákazníky/CMS stránky/O nás a můžete použít text podobný tomuto:

 

Profil společnosti oXy Online

Hlavním zaměřením společnosti oXy Online s. r. o. jsou e-commerce aktivity, především systémy pro obchodování na internetu, profesionální e-shopy, oXyShop X5, oXyShop X7 a pronajímané řešení oXyShop Ready2Go. Společnost je rovněž vydavatelem tří významných českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie.

 

Profesionální e-shopy

Našim cílem je, aby internetové obchody našim zákazníkům skutečně vydělávaly.

Pronajímaný e-shop oXyShop Ready2Go je rychle dosažitelný profesionální e-shop, který je připraven k použití již do 24 hodin. Disponuje rozsáhlou funkcionalitou, množstvím specializovaných modulů, platebních metod, jazykových verzí a marketingových modulů. Jeho součástí jsou grafické šablony na výběr nebo návrh zcela individuálního designu. E-shop nabízí silnou zákaznickou podporu a velmi přijatelnou měsíční cenu za pronájem.

oXyShop X5 je výjimečný, tisícovkami referencí osvědčený systém, připravený zcela na míru konkrétnímu internetovému obchodování. Má tisíce uživatelů po celé Evropě, především v Německu, v Rakousku, ve Švýcarsku, ale i v dalších státech EU. Výhodou řešení je rychlá implementace, vysoká modularita, snadný provoz, možnost B2B i B2C řešení, ale především systém postavený a ušitý zákazníkovi na míru, včetně možností propojení s nejrůznějšími českými ERP systémy.

oXyShop X7 je vlajkovou lodí naší společnosti. Špičkové eCommerce řešení oXyShop X7 používají leadeři svého oboru, zejména pak přední čeští IT distributoři.

Mezi nejznámější projekty zde patří e-shop společnosti Czech Computer - www.czc.cz, portál jedné z největších cestovních agentur v české republice NaCesty.cz - www.nacesty.cz, velká internetová lékárna Dinarin - www.dinarin.cz nebo rozsáhlý B2B internetový obchod pro společnost Intelek.

 

Internetové vydavatelství

Divize eMedia patří mezi nejvýznamnější česká internetová vydavatelství působící primárně v oblasti informačních a komunikačních technologií. V současné době divize vydává tři internetová média: Svět hardware - www.svethardware.cz, TV Freak - www.tvfreak.cz a Digimanie - www.digimanie.cz.

Svět hardware je nezávislý internetový magazín přinášející každodenní zpravodajství ze světa počítačů, testy hardwarových komponentů, masivní srovnávací recenze, rady a uživatelskou podporu.

TV Freak je internetový magazín zaměřený na LCD/plazma televizory, DVD/Blu-ray přehrávače, rekordéry, videokamery a problematiku kolem televizního vysílání. Najdete zde odborné recenze, články i každodenní zpravodajství.

Digimanie přináší svým čtenářům informace ze světa fotografování, digitálních fotoaparátů a digitálních zařízení. Najdete zde objektivní recenze, osobní postřehy redaktorů z praxe, tipy, triky a další zajímavý obsah.

 Tyto internetové magazíny jsou určeny pro široký rozsah čtenářské veřejnosti, fanoušky moderních technologií počínaje a vrcholovým managementem předních českých společností konče.